... epochy a staletí jsou ony mžiky na jevišti, kdy vlastní ucho se diví, co vlastní huba povídá... J.Werich

„Smích a radost je obloha, pod níž vzkvétá vše.“ 4 roky

17. prosince 2013 v 6:00 | Waity |  Domov bez dětí je jako zvon bez srdce - Kulíškův a Copaťoučké sešitek
Miláčku můj čtyřletý, lásko, synečku, jsi pro svět a pro svoje lidi a hlavně pro mne tím nejcennějším, dáváš všem chvíle velké radosti a velkého smíchu, díky Tobě si uvědomujeme, jaký vlastně opravdu je život a jak se má správně žít..

Tvoje nejoblíbenější písnička..

Narozeniny máš dnes - těsně před Vánoci, a tak jsme Tě možná trochu popletli, když hlavní dárek jsi dostal už na podzim, aby sis ho před zimou užil, oslavu jsi měl ještě před Mikulášem, aby jsi si stihl pohrát s novými hračkami než přijde s dárky opět Ježíšek. Dnes Ti zase Tvoje máma po probuzení řekla: "VŠECHNO NEJLEPŠÍ, KULÍŠKU". Dnes jsou opravdu ty Tvoje narozeniny, ale už nebudeme slavit, jenom na sebe budeme hodní, budeme se mít hezky a budeme se dál těšit na Ježíška, protože o ničem jiném se tady u nás poslední dobou skoro nemluví. Tak strašně se těšíš, jestli Ti Ježíšek donese pod stromeček vytouženou mašinku. A taky jsi zvědavý, co přinese sestřičce. Donese jí to, co sis myslel, že jí udělá radost a namaloval to s mámou Ježíškovi do dopisu? Jsi skvělý, že myslíš i na ni.
Tak krásné narozeniny, miláčku!
Tvoje maminka, milující sestřička a tatínek

Vše je přichystáno na mašinkovou oslavu a my už se moc těšíme. Pan průvodčí má přichystány lístky a cvikačku a vyhlížíme naše hosty..
Oslava může začít. Tak nejdřív způsobně napapat..
Už se nese dort!..
Vypadá to, že první dort od maminky ze samých zdravých ingrediencí se Kulíškovi líbí a i všem chutná. Škoda, že se nepovedla lepší fotka. A kde jsi Ty, Elinko? Pojď foukat!..
Se svým dortem si můžu dělat co chci? Třeba si ho i olízat?..
Vy v klidu papejte a já si musím hned pohrát s vláčkem z dortu..
A jdeme gratulovat..
Mámo, tady bráchovi něco upadlo..
Pomůžeme ti rozbalovat..
A pomůžeme ti si s tím vším pohrát..
Děkujeme, že jste jedno odpoledne strávili s námi a hlavně s Kulíškem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sara Sara | 17. prosince 2013 v 10:17 | Reagovat

Ahoj Kulili ahoj Tya ahoj lásko, ahoj čokoládičkový kluku a nejen že ji máš rád, máš čokoládové oči, vlásky jako vymodelované z té nejlepší švýcarské mléčné a jsi jako čokoláda pro všechny kdo tě znají. Jak jednou ochutnají už nikdy bez tebe nechtějí být. A máš právě čtveračiny, to jsou nejlepší léta, ještě se můžeš nosit, už můžeš pomáhat, ještě si můžeš vlézt do klína, už doma ovládáš všechny páčky a řídítka a knoflíky, ještě můžeš nadšeně a trochu se strachem koukat na čerta nebo to byla čertice? ale už můžeš s nadšenýma očima sledovat všechny filmy kde hlavní roli hraje vlak. Je to žůžo já chci taky :-D Tak Tya miluju tě, to víš, těším se na příští rok s tebou. Já vím, že mi všechno vysvětlíš, všechno čemu nebudu rozumět. Jo a musíme vymyslet spolu jak vypadá ten oblek pana průvodčího, no protože když tu máme Lociku a Petrapana a princezničku Kočičku mňau mňau, musíme mít i pana průvodčího, který sbírá po usnutí všechny děti co nevěří na Ježíška, cviká jim lístek a bere je na Severní pól. Přeju ti krásný rok plný tajemství, poznání, lásky a kamarádství, jo a prosímtě buď zdravej jo, ať ta naše vlčí smečka je co nejvíc spolu. :-)  ;-)  :-D  :-P  O_O

2 tepi tepi | 17. prosince 2013 v 14:24 | Reagovat

Ahoj Kulíšku ta tvoje oslava !!! ta teda byla báječná,že??a ten tvůj první dort bez vajíček no máma se na něm dost nadřela ale není nad to udělat svému synáčkovi dort sama, než si ho nechat někým vyrobit, že?? mámo Wai, že už to teď víš a ten pocit potom, když každý papá a děti chválí no k nezaplacení jsi dobrá kuchařinka Wai, šikulka.A teď k tobě Kulíšku, dost jsi se změnil já si toho už všímám díl začíná se z tebe stávat dost prima kluk máš v sobě něžnost a cit a to jsem u tebe zpozorovala až teď poslední dobou, no co??už jsi větší a už se tolik se svojí sestřičkou nehádáš něco se v tobě změnilo lásko naše máme tě všichni moc rádi a naše děti teda hlavně náš Čmeláček se na tebe pokaždé moc těší, naposledy jste si s vláčky tak hezky hráli, všechno se pokaždé musí sladit a přijít na způsob jak vyjít všem vstříc, že?? no někdy je to těžké a někdy úžasné a vy budete velcí kamarádi to vím už dnes. Jsem ráda, že jsi tu a že jsi takový jaký jsi, protože každý jste z jiného vajíčka máte jiné potřeby přání a tak my se budeme snažit vám je pokaždé plnit a snažit se aby jste byli šťastní.Jo a ta tvoje záliba s vláčky ta je moc krásná tak se teta Iska bude snažit ti pokaždé něco s vláčky vymyslet ano?? tak krásné narozeniny ty náš klučíku pusinku posíláme já Iska, Elinka, Sebíšek a tvůj strejda Svaťa pápá :-)  :-) :-)

3 brabi brabi | 18. prosince 2013 v 0:16 | Reagovat

Tak to vidíš Veru, tolik strachu, slz, péče a nadějí, všechno je za vámi a máte tu prima klučíka, krásného, chytrého a jedinečného. Přejeme mu moc zdravíčka a úsměv na tvářičce :-)

4 Radka Radka | 23. prosince 2013 v 18:08 | Reagovat

to TAK letí! Už čtyři krásné roky? No páni!
Moc moc gratulujeme, přejeme hodně krásných zážitků, prima kamarády, spoustu nápadů a hlavně zdraví a štěstí. Jsi krásný chlapec.  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama