... epochy a staletí jsou ony mžiky na jevišti, kdy vlastní ucho se diví, co vlastní huba povídá... J.Werich

„Jedině děti vědí co hledají.“ Antoine Saint De Exupéry

11. dubna 2014 v 9:11 | Waity |  Domov bez dětí je jako zvon bez srdce - Kulíškův a Copaťoučké sešitek


Moje lásko s culíčky, zítra oslavíš svoje DRUHÉ narozeniny.
Kdysi prohlásila bubu, že jsi jako pivoňka. Pořád jsi jako ona, jen jsi se trošku proměnila z buclatého miminečka v maličkou slečnu. Voníš jako ona, rozkvétáš do krásy jako ona, máš její nádherné buclaté tvary a překrásnou duši plnou barev.
Už teď chápeš lidský smutek, dokážeš přijít, objímat a hladit toho, kdo právě pláče, ať jsou to děti nebo dospělí.
Po svém dovedeš říct mám tě ráda.
Jsi šikovná holčička, umíš říkat prosím a taky hezky poděkovat a udělat přesně to, o co Tě požádám.
Denně si užívám Tvojí ještě pořád miminkovské hebkosti a vůně.
Stala se z Tebe holčička, která přesně ví, co chce a jak toho má dosáhnout a to je moc dobře. Dorůstáš svého bratříčka a lidé kolem nás užasle zastavují a ptají se, jestli ty dvě nádherné děti nejsou dvojčátka.

Spolu s tatínkem a bratříčkem se postaráme, aby jsi stále rozkvétala do krásy a bylo Ti na světě hezky!
Přeju Ti lásku a štěstí!!!
Tvoje maminka
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sara Sara | 11. dubna 2014 v 10:25 | Reagovat

Kouzelné neobyčejné koťátko je ta malá Anělička, Andulička a jak si sama říká Aňa. Říká mi něžným hlubokým hláskem jako ze studánky do telefonu: Aňa halo bubu, Aňa halo mňau mňau, rrrrrrrrrrrr, zapřede jako kočička a pomačká a pomazlí  telefon až v něm lupe a nakonec se vypne. Dobly, ty naše štěstíčko, ty půjdeš pozítří jako družička na svatbu, nastrojená jako princezna z pohádky, to bude máma s tátou na tebe pyšná. Dvouleté stvořeníčko moc tě milujeme, já i kočky, ony milujou jenom Lisetčino a tvoje drsné škrabkání a mačkání to nikdy neutečou, zato jak zaslechnou kluky, švihnou ocasem a jsou pryč. Tak se na tebe moc těším a na tvoji velikou oslavu s jahodovým dortem u vás na zahrádce, to bude celý den plný hraní, sluníčka, dobrot a povídání. Ahoj princezničko moje hned jak se uvidíme předám ti dary a pomačkám tě až budeš křičet: bubu neeeee, a budeš mi utíkat a schovávat se :-D

2 tepi tepi | 11. dubna 2014 v 11:36 | Reagovat

Ahoj růžovofialková pivoňko.To je opravdu moc krásná kytička a ty jsi jako ona plná šťastného smíchu přenádherné vůně a krásně vykulených očiček.Je vidět, že jsi šťastná holčička, která ví, jak ji oba rodiče milují a udělají pro ni cokoliv a kdykoliv na světě a to je pro takové děvčátko jako jsi ty to nejcennější a nejdražší.My tě taky moc milujeme líbáme tě posíláme ti tisíce pusinek na tvoji tvářičku, rťíčky čelíčko jsi naše druhá holčička panenečka ,Lisetka se na tebe doma pořád ptá těší se na tvoji společnost jak tě zase bude provádět vašim holčičím světem a když náhodou babinec odpadne říká stále dokola Aničko kde jsi???!!!Nedávno jsme se doma rozplývali jak ty Aničko jsi říkala když měla Elinka bebinko tak ty jsi u ní stála a povídala jsi tak strašně smutně Eli !!bebi!!!a pořád jsi to opakovala dokola bylo to tak dojemné, že se nám chtělo všem plakat.Jaký máš v sobě nádherný kus citu to snad můžou mít jenom holčičky.My ti všichni přejeme šťastný vstup do tvého krásného druhého roku a ať jsi pořád tak okouzlující malá madam.

3 tepi tepi | 11. dubna 2014 v 14:12 | Reagovat

A ještě na něco jsem zapomněla.Když jsi byla malé miminko Sebíšek čmeláček ti moc záviděl, jak si ležíš u své maminky a popíjíš si mámino mlíčko,pořád vás pozoroval hlavičku nakloněnou a pak pokaždé přišel za mnou a stále jsme řešili, že i on byl takové malé miminko a že i on bumbal takto mlíčko.Potom jsi trošku povyrostla a když se kluci honili, tak na tebe moc pozor nedávali, byli vtažení do hry mezi s sebou a občas tě škaredě shodili a to byl pak velký pláč.Jednou doma jsem si ho vzala na klín a říkala mu o tobě samé hezké věci a jak mě mrzí, že tě občas shodí a nedává prostě pozor a že ti taky nesmí brát hračky které máš v ručičce. No a na příštím babinci jakoby mu to něco dalo najednou tě začal milovat a brát tě začal na tebe dávat větší pozor dokonce dnes už běží za námi a upozorňuje co se může stát a moc mě překvapuje když doma říká, že má Aničku moc rád.Dokonce začal být i spravedlivý a když ti tvůj bráška něco sebral tak přiskočil a hned ti to vrátil zpátky. Je pravda, že jak děti rostou spousta věcí se upraví a děti chápou lépe.No myslím děcka, že z vás jednou bude docela dobrá parta a o to my mámy se postaráme :-)

4 brabi brabi | 11. dubna 2014 v 21:01 | Reagovat

Anělko, ty malé, krásné koťátko, přeji ti zdraví, štěstí a lásku tvé rodiny a všech, kdo tě potkají na tvé cestě. Měj se moc krásně, teta Alka.

5 Radka Radka | 12. dubna 2014 v 9:16 | Reagovat

Aninko, broučku copatý, s laníma očima a pohledem hlubokým, jako lesní tůňka, přejeme ti hodně zdravíčka a veselosti, krásné dny ve své milující rodině, sluníčko nejen na obloze a spoustu nových, pěkných poznání. :-P

6 Eliza Eliza | E-mail | Web | 13. dubna 2014 v 18:26 | Reagovat

To je nádherné potěšeníčko. Z tak prťavého uzlíčku taková nádherná  okanda. Moc zdraví přeji. :-P

7 SV SV | 15. dubna 2014 v 10:34 | Reagovat

všetko dobré a krásne malej vílečke praje stará vlčica ;-)

8 waity waity | E-mail | Web | 15. dubna 2014 v 12:37 | Reagovat

Děkujeme všem za krásná přáníčka, jste skvělí :-)

9 kolíska kolíska | 16. dubna 2014 v 21:01 | Reagovat

Teda Andulko ty seš pěkná culifinda, my teda taky nosíme, vždycky ráno pěkné mašle zapleteme a večer je buď už vůbec nenajdu, nebo najdu třeba jednu na kozím rohu, druhou na psím ocasu a tak. Tuhle jsem šla dojit a všecky holky měly pampeliškové věnce teda hlavně ty rohatý, to zas děda pomáhal s blbinama a lítal v zástěře s Majdou po louce, prej dou na medvědí česnek, no já ho v polívce nenašla :-? Tak my ti všichni blahopřejem, my totiž taky slavíme za pár dní a budem píct dort jak kolo vod vozu, no protože se mi tu zase sejde lidí jak na kostele a pak dovopravdy v kostele tam se na nás vrhne celej děckej sbor a ti toho teda sežerou, to ti řeknu, kdyby tak úžasně potom nezazpívali nevím nevím jestli bych se na to hoštění nevyprdla. :-( Tak já zas letím mějte se a David pozdravuje i bráchu Mata :-P

10 Misha Misha | 20. dubna 2014 v 22:33 | Reagovat

Andulíčko, jsi tak zvídavá a krásná a bystrá a hbitá a šikovná a zamyšlená a milovaná, ať se ti ten druhý rok zase tak moc líbí, ale ať se ti nic ošklivého nepřihodí, dávej na sebe při tom zkoumání světa vůkol pozor, ano? My se na tebe moc těšíme, že si s tebou snad už konečně pohrajeme a popovídáme ;-)  :-)
pusinku od nás všech

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama