... epochy a staletí jsou ony mžiky na jevišti, kdy vlastní ucho se diví, co vlastní huba povídá... J.Werich

Radost vidět a rozumět, to je nejkrásnější dar přírody. Albert Einstein

25. května 2015 v 22:01 | Waity
Ahoj naši milí.
Jaro kolem a okolo nás nabíjí..

Když není posekáno v parku, máme tu ráj v podobě pralesa..
Kde jste, broučci?..
Vymyslíme lumpárnu? Nakrmíme kanál. Broučkama..
V přírodě a u vody je teď tak krásně!..

Ne, ještě nesekej, sbírám tady chatičkové bio bylinky!..
A teď z nich máme čajík..
Překážková dráha. Hop!..
Cvičení pokračuje..
Chceme být Veselé vláčky, tak jsme si k tomu obstarali rekvizity..
Postavíme něco aspoň z poloviny kostek, které máme. Třeba zámkodům. Račte si všimnout té postýlky vlevo. Je v ní ryba zalitá vodou a hodili jsme jí tam i krmení..
A já jsem měla pár plodných večerů, tak se jdu pochlubit svojí tvorbou. Malá Copaťoučká modelka se nechala laskavě vyfotit s máminými výrobky. A dnes navečer lehla s teplotou, docela vysokou. Snad bude brzo líp, ve středu jdeme na zápis do školky.
Dětské korálky a náramek..
A ještě pár dalších nových výrobků. Všechny jsou volné.
Dětská sada korálek, náramku a brožky..
Zelená laguna..
Nejen pro muže - Green blue..
Nejen pro muže - Green blue 2.
V případě zájmu o cokoli, klidně pište. Odkaz na podrobnosti vpravo nahoře - Já na Fleru :-)
Mějte se krásně!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sarah Sarah | 25. května 2015 v 22:54 | Reagovat

Ahoj šašíci, co to máte za kastróly na hlavě, no a Tya na hlavě normálně žije to je typické, ó a mladá slečna se nechala vyfotit a je tak krásně zasněná, to je novinka, začíná to být ženská :-D a to jaro a vůbec na té chatičce a tom vašem lesoparku to jsou překrásné a tajuplné zahrady, takové přesně mají děti mít :-) a nejen děti všichni. Wai ty soupravičky jsou nádherné, ta laguna mi připomíná jezírko, a měla bys napsat na Flér, že jsou naprosto nejedovaté, ty barvy a ta hmota ekologická, to teď všichni hrozně zkoumají. No držím pěsti :-)

2 waity waity | 25. května 2015 v 23:42 | Reagovat

[1]: Sáro děkujeme, no ony ty překrásné a tajuplné zahrady jsou tajuplné jen málo, většinou nám tu krásu brzo někdo poseká, jak v parku, tak na chatičce :-( A i před domem máme takový trávník bezvadný a jak trošku travička vyroste, kytičky a tak, hned zase sekačka..nenechají louku na pokoji a nenechají, chlapi jedni lumpácký ;-)

3 tepi tepi | 26. května 2015 v 19:29 | Reagovat

Ahooj no všechny fotky super a Bubu už všechno zase skvěle okomentovala jen zapomněla na to jak malá slečna opravdu letí!!! nad tím auťákem.A Tya je fakt dost dobrej.Pobavil jsi mě kamaráde, to musím  hned zítra ukázat Čmeláčkovi ten bude zírat  Ale copak se to stalo s tím nádherným jarem kam se podělo??minulý týden jsme běhali po chatách a trávili celé dny venku na sluníčku a teď??jinak nic si z toho nedělejte my v noci taky teplotkovali to zase Lisetka tak jsem zvědavá co tuto noc no a kašleme až na půdu to je změna.Už aby bylo zase teplo a všechny nemoci půjdou víte kam. Pak chytnu všechno co je zelené a pěkně to ohmatám nebo zasadím no různě.. Jen se bojím té vysoké trávy klíštáci hnusáci už si brousí zuby. :-) :-)  :-)  :-) tak bacha...

4 tepi tepi | 26. května 2015 v 19:33 | Reagovat

Jinak mě se taky nejvíce líbí ty korálky zelená laguna a ty pro pány taky nejsou k zahození jojo určitě to co ti radí Sára to tam přidej to je dobrý nápad.

5 tepi tepi | 26. května 2015 v 19:40 | Reagovat

jenže děcka my sesnažíme taky mít pořád zahrádku aji chatičku posekanou,protože jak jsem pouštěla naši Šedinku do zahrádky aby se proběhla no byla tam asi tak tři hodiny a pak jsem ji chytala zpátky do klece a najednou mě něco lechtá a lezlo po mě klíště asi z jejího kožíšku to na mě přelezlo a to jsme na naší zahradě nikdy klíšťata neměli no tak lepší posekaná než delší tráva s čekajícíma potvorama.Hnus.

6 brabi brabi | 26. května 2015 v 23:56 | Reagovat

Hezkej článeček, fotky i povídání (ostatně jako vždycky) :-) Napadla mne taková drobnost. V galanterii postrádám hezké knoflíčky pro děti. Třeba na svetříky, co ty na to?

7 waity waity | 27. května 2015 v 13:58 | Reagovat

[5]: Tepi, s klíšťáky máš pravdu. Chatička je u lesa a když bychom měli vysokou trávu, budeme je tam mít. Třeba sousedi nestíhají sekat a mají je. My ne. Tak se omlouvám sekáčům trávy a díky za tu jejich práci :-)

[6]: Brabi, knoflíčky udělám a moc ráda, je to hezký nápad ;-)

8 kolíska kolíska | 30. května 2015 v 9:12 | Reagovat

Ahoj, ani nevíš jak ti rozumim, myslím to s tou prací a vopuštěním dětí a každodenim stáváním a chozením někam pryč a pak člověk příjde domů všude binec neví co dřív. Já sice tady u nás doma pracuju o mnoho hodin víc než bych musela v práci jo, ale zase jsem doma, nikdo mi neporoučí, děcka mám blízko. Dokud nemusej do školy tak zaplať Pán Bůh, jsou tady někde hrajou si nebo pomáhaj, povídaj si se mnou. Vlastně eště nikdy kromě teda té epizody v Polsku nám je nikdo nemusel hlídat. Teda když nepočítám, že je večer uložím do postele a děda se kouká na sport a my jedem s mužem někam do kina a na pivko. Nedovedu si představit co teďka řešíš a je mi tě upřímně líto. Máma by měla bejt s dětma až než jdou do školy a i pak je hezký když mámu vždycky najdou doma. Jenže chápu že doba je zlá a když vydělává jenom jeden tak se žije pěkně mizerně. Musím říct, my si taky musíme přivydělávat, neuživíme sami sebe jen hospodařením, musíme mít peníze když je třeba nový auto a to nemyslím ňáký frajerský, když se propadne střecha nebo je třeba koupit nový mladý zvíře. Muž si přivydělává řezbařením a já kozíma výrobkama. Takže ti milá Waitičko přeju hodně štěstí a jestli můžu poradit, neprodávej po internetu teda jenom po internetu, protože lidi si to musej osahat, kouknout se pořádně a děti musej škemrat a tahat táty za ruku, běž s tím na trhy, určitě to prodáš. Eště ani jednou se mi nestalo, že bych jela domů a měla plný auto, taky vidíš reakce lidí co říkaj, co se jim líbí, co ne a tak. A děcka kolem stánku pěkně nastrojený přitahujou zákazníky taky, jste spolu a přitom vyděláváte peníze, je to moc hezkej pocit. A ty máš tak krásný děti, zdravím vás všechny a Majda s Davem se přidávaj :-)

9 kolíska kolíska | 30. května 2015 v 9:27 | Reagovat

Eště jsem chtěla něco k těm klíšťatům, vyrábím po litrech a střídám to - domácí repelent z teatree, rozmarýnu a eukalyptu, rozmarýn a eukalypt česky blahovičník si pěstuju, z teatree je to dražší, ale zase účinější a tak to používám na lidi. Ostatní leju zvířatům na obojky, stříkám jim nohy, kdybys mě viděla jak prchám po pastvině s rozprašovačem a kozy s ovečkou mažou přede mnou. Taky stříkám chlívky. Nechcu klíšťata ani v domě ani na mejch miláčcích. Máme sice posekáno kozíma hubama, ale nemyslete si, že klíšťata s posekáním někam vodejdou, jsou někde zavrtaný mrchy, spadený nevím, sou tam furt.

10 brabi brabi | 2. června 2015 v 8:28 | Reagovat

[8]: Myslím, že ten nápad s těmi trhy je výborný!!! Kolíska má naprostou pravdu, zkus to. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama