... epochy a staletí jsou ony mžiky na jevišti, kdy vlastní ucho se diví, co vlastní huba povídá... J.Werich

V žabáčcích..

19. října 2015 v 23:03 | Waity |  Ať vám v životě neunikne radost. Až kolem vás poběží, vztáhněte ruce a chyťte ji.
Jedna pondělní radost. Děti chodí s úsměvem společně do kroužku Shake-up pro nejmenší a tancování na hudbu proložené cvičením je moc baví. Společně s paní cvičitelkou trénují na předvánoční vystoupení. Jsem moc ráda, že je můžu pozorovat a občas vyfotit, a i když bych mohla odejít něco si zařídit, zatím sedávám za otevřenými dveřmi..
Nejlepší na tom všem je, že vyjdeme z domu a domeček s kroužky máme téměř naproti. To je báječné.
Dnes jsou oblečení oba do modro-bílé a největší práci mi dalo Kulíškovatému Matymu vysvětlit, že opravdu nemůže mít šaty jako jeho sestřička..

Jdu spát, zítra vstáváme brzy.
Hezký pracovní týden nám všem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tepi tepi | 21. října 2015 v 13:38 | Reagovat

JÉÉÉÉ to je bezva, když děti si takto zaběhají, zatančí no to je skoro stejné jako v  Javorníčku tam si děti taky celou hodinku tančí, ale ještě k tomu zpívají a naučí se spoustu nových písniček. Tak šup na podzim k nám do Javorníčku do Lužánek naše děti se už moc těší, že budete chodit s námi do jednoho souboru a od sedmi let pak i na společné tábory. Bude to super jak pro děti tak i pro nás rodiče, protože budeme mít o prázdninách ve stejný termín děti na táboře a budeme si moci i my rodiče spolu někam vyrazit. Mezitím naše ratolesti se budou všichni pěkně spolu bavit, zpívat a tančit na skvělých táborech, který Javorníček každý rok pořádá. Tak pěkně rybníčci zatím nacvičujte na září ano?? v těchto tanečkách.

2 Sarah Sarah | 23. října 2015 v 10:44 | Reagovat

Já si vzpomínám na Bastyška, Lisetka odložila nějaké šaty, např ty žluté kanýrkové, lesklé ze saténu, pošité flitry, vyměnila je za rozedrané tepláky a pokecané triko, protože v tom se jí zumba líp tančila a Basty se na šaty vrhnul, pak zmizel na půdě, dlouho tam funěl a nakonec přišel se zářivým úsměvem mezi nás. Šaty měl obráceně, protože nevěděl jak by si vzadu zapnul zip a procvičil a proskákal celé odpoledne. Bylo to doma takže jsme mu je s klidem nechali. Je jasné, že vysvětlit malému klukovi, že se to opravdu nehodí když jde do tanečního kroužku, že jen půl osazenstva může mít taneční šaty. Musíme mu ušít taneční kalhoty, no co, tatínkové tím tak netrpí jako když potkají syna v sukni a kluk je spokojený. I když všechno je to jenom švanda než se zařadí do pradávných skupin určení můžou si malí trochu zablbnout, mají pak hezkou vzpomínku :-D ještě jsem si vzpomněla, že na slet čarodějnic šel Matýsek spokojeně v Aniččiné čarodějné sukýnce a s culíkem a byl prima ježibaba O_O , ale už se to začíná lámat spolu s Bastyškem nedají meče z ruky :-)

3 ZdenekZ ZdenekZ | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:59 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na waity5.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama