... epochy a staletí jsou ony mžiky na jevišti, kdy vlastní ucho se diví, co vlastní huba povídá... J.Werich

Nejkrásnější narozeninový dárek..

14. prosince 2015 v 22:46 | Waity |  Ať vám v životě neunikne radost. Až kolem vás poběží, vztáhněte ruce a chyťte ji.
Zážitkový dárek vytvoří velké těšení a než konečně přijde ten den, kdy pojedeme, počítáme na prstíkách dny a kolikrát se ještě vyspíme. Takový dárek si užije celá rodina, protože po zážitku se jde do hospůdky na oběd a domluví se tam oslavička i s dortem. A nejen ten co slaví narozeniny se povozí na koníčkovi, ale taky sestřička a ostatní děti mají taky hodinu, tak to je potom dárek pro všechny.
Nejdřív se musí koníček připravit, trošku vyhřebelcovat, osedlat a pak si ho oslavenec sám odvede na jízdárnu..


Pohladit a skamarádit se.
Žádný strach? To je dobře! Tak šup na koňská záda a jedeme. Koníček se jmenuje Zuzanka a pokaždé, když na sobě ucítí dětské tělíčko, hned se rozejde..
Když se Kulíškovatý Maty nebojí, chvílemi s paní instruktorkou cválá nebo si na koníčkovi může zacvičit. Jak je libo..
Teď je na řadě sestřička, ta už netrpělivě čeká a taky se nebála, chvilkami se nedržela a na závěr zvládla i pár cviků přímo v koňském sedle..
Už je nám všem velká zima a máme obrovský hlad, tak honem do hospůdky na oběd a pak si dáme narozeninový dort! Kolik už mu je, klukovi? Zazpíváme a kouká celá koňácká hospoda..

Všechno nejlepší, Kulíškovatý Maty, tentokrát jsi narozeniny oslavil úplně jinak než obvykle. Viď?
A bubu patří velké díky za originální dar!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SV SV | 15. prosince 2015 v 15:24 | Reagovat

som myslela, že Kulíšek dostal koníka! ;-) krásny darček!

2 Sarah Sarah | 16. prosince 2015 v 11:16 | Reagovat

Ať žije Tya Tya Matya, ať žije kobylka Zuzanka, ať žijou ještěrky, nejenom že nám lezly po dortu, krásné zelené marcipánové s želé bonbonky v mozaice na zádech, ale taky se jich pár vylíhlo během oběda z vajíček schovaných ve vatě pod stolem :-D

3 Sarah Sarah | 16. prosince 2015 v 11:25 | Reagovat

Tya, ještě že jsi byl nemocný, protože jsi nemusel na Zuzanku čekat dlouho po domácí oslavě, jo a všichni jsme se shodli, že jsi rozený jockey, maličký, štíhlý, šikovný a velmi zodpovědně ses i o kobylku postaral, dokonce jsi jí donesl mlsání :-) Andělka byla taky úžasná, musela dlouho čekat, byla nastoupená a trošku netrpělivě už fňukala, aby se mohla svézt, no a Zuzanka přijela, Tya seskočil, Andělička byla do sedla dána a Zuzanka, jak už byla od Matýska rozklusaná, jak ucítila prcka v sedle začala uhánět a paní instruktorka měla co dělat, aby je dohonila. A myslíte, že se Andělka vyděsila? Ne, jezdila kolem haly, cvičila, točila se v sedle, jezdila bez držení a mávala nám, ďobly...na jaře jdeme zase :-D

4 Radka Radka | 16. prosince 2015 v 15:27 | Reagovat

velká gratulace k velevýročí :-) dort vypadá báječně a dárek je absolutně perfektní. :-)

5 brabi brabi | 16. prosince 2015 v 21:26 | Reagovat

Takový dárek!!! Nádhera, to by se jistě líbilo všem dětěm. Přejeme ti broučku zdraví a štěstí a těšíme se na tebe za pár dní :-)

6 Petra Petra | E-mail | Web | 17. prosince 2015 v 23:38 | Reagovat

Tý jo, super dárek! :) Taky bych někdy chtěla zkusit jet na koni :)

A dortík vypadá moc pěkně :)

Petra

7 Tepi Tepi | 22. prosince 2015 v 18:20 | Reagovat

Všechno nejlepší Matýsku doufám, že sis to hezky užil tento dáreček totiž vymyslela Bubu a já jsem ti zase všechno domluvila od koníčka až po hospůdku, abychom tam mohli přijít s vlastním dortem, když ty nesmíš ty vajíčka.No zpočátku to vypadalo, že koníček nebude protože ty paní které tam vyučují jezdit děti to mají hodně dopředu zaplněné je o to velký zájem, ale tvoje teta Iska tu slečnu zná a tak jsem ji trošku musela přemluvit, aby nás ještě vzala a jsem teda ráda, že se ti to líbilo.Elinka taky jezdila hodinku před tebou škoda, že tu taky není jezdí už tak dlouho a je moc šikovná koníčky si zamilovala ve třech letech a stále jí to drží už tryská jako divoška třeba ty jednou taky budeš :-)

8 kolíska kolíska | 5. ledna 2016 v 11:06 | Reagovat

Ahoj a dobrej pěknej novej rok. Už jsem měla výčitky svědomí že jsem ani nepopřála malýmu Matesovi. Tak to napravuju, hele kluku vokatej krásnej, trochu víc papej ať vyrosteš a koukám že jezdíš na koníkovi, to je moc fajnová zábava a taky nemysli, že ten koník neví že vozí dítě a nelíbí se mu vo něho něžně postarat tak jako ty potom když mu dáš jabka a počešeš mu hřívu. Koník je trochu jako máma ze zvířecí říše, pozná když se bojíš nebo jsi smutnej nebo nemocnej. Úplně jinak se chová k nemocnýmu dítěti. Se zdravým zlobí a dělá srandu, k vystrašenýmu se chová jemně a k nemocnýmu vopatrně :-) Já teď měla hrozně málo času, na celý svátky přijeli příbuzní, byli hrozní, furt se všemu divili, nechali se vobsluhovat jak na zámku a na pomoc to ani náhodou nešáhli, takže u nás to vypadalo, že jsme všechno voddřeli jako vždycky a pak místo abysme si sedli ke krbu a něco si dali, převlíkala jsem postele, prala, vařila, servírovala a v noci zadělávala těsta a krmiva. Děcka bavili jejich děcka, který si ale neumí vůbec ničeho vážit, takže ty zoufalý pohledy jsem registrovala a nemohla nic dělat. Mužští byli taky nasraní, místo aby dělali dřevo a starali se vo zvířata tak je vozili po vokolí a čučeli jak čerti. Když vodjeli, padla jsem jak podťatá, vodvezli zásobu vajec a masa a nakládaný zeleniny na 2 měsíce, už je nechcu vidět a jsem vopravdu ráda, že to tady můžu napsat a nikdo z nich to neuvidí, protože ten ztuhlej úsměv, jako že je ráda vidím vymazávám doteďka [:tired:] Ale jinak vás moc zdravím, teďka už v pohodě a penzion bych teda fakt nechtěla, jak jsme někdy uvažovali, ani náhodou :-P Vaša malá panenka je kouzelná, dortík vypadá moc pěkně, takový vozdoby bych nesvedla, já na dorty vždycky kydnu nějaký krémy stříkačkou zasadím do toho višně nebo vořechy a když mám napsat méno tak se z toho vosypu furt to slízávám a nakonec se na to vyprdnu a udělám kytku z krému :-? tak ahoooooooj jé jdu za kozičkama a budu jim vykládat jak nesnáším líný příbuzenstvo ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama