... epochy a staletí jsou ony mžiky na jevišti, kdy vlastní ucho se diví, co vlastní huba povídá... J.Werich

Krásný nový rok 2016!

9. ledna 2016 v 0:23 | Waity |  Domov jsou ruce do kterých smíš plakat
Ahoj v Novém roce!
První Vánoce v novém bytě. Tentokrát my čtyři sami. Stromeček letos poprvé až do stropu. Dárečků tolik, že se skoro ani nevešly pod stromeček. A to jsme si říkali, že Ježíšek donese každému tak tři maximálně. Obě děti jedly s chutí vánočního kapříka pokapaného citronem, kterého náš Nejmilejší táta připravuje bez kostí. Růžový bramborový salát připravený podle mojí maminky. Maminka s tátou si k večeři dali růžové šáňo. Pak spousta stavění a hraní si a ponocování.

Stihli jsme i sváteční výlet vláčkem a s ním spojenou návštěvu vánočního Brna během svátků. Pak jsme tradičně odjeli na silvestrovskou dovolenou, kde jsme si s přáteli a dalšími dětmi a několika pejsky oslavili konec roku. První dny jsme jezdili na koloběžkách a najednou napadla i halda sněhu, tak jsme v něm řádili a udělali si výlet do lesíčka a na krásný vánoční hrad. Měli jsme letos nádherné Vánoce plné těšení na Ježíška. Včera jsme vyprskali poslední prskavky, odzdobili stromeček a dali Vánocům sbohem. Ve výprodejích jsem sehnala naprosto úžasné skleněné koule, tak se už moc těším na ty příští. Tak zase za rok, přátelé..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 brabi brabi | 11. ledna 2016 v 13:29 | Reagovat

Nejkrásnější vánoce jsou s malými dětmi.  I u nás letos bylo juchání a radování z Ježíška. Přejeme vám každoroční krásné Vánoce,zdravíčko a šťastnou rodinku.

2 SV SV | 11. ledna 2016 v 15:00 | Reagovat

[1]: bo my dospelí už nevieme tak krásne svietiť očami, juchať a radovať sa ;-)

3 SV SV | 11. ledna 2016 v 15:02 | Reagovat

pantáta má úžasné rybotričko a malá princezna krásnu ružovú gitaru!
a šáňo je skoro také skvelé slovo ako pocháje! ;-)

4 Sarah Sarah | 22. ledna 2016 v 12:20 | Reagovat

[3]: No ale co to je ty pocháje???

5 Sarah Sarah | 22. ledna 2016 v 12:26 | Reagovat

Andulí si namalovala ke stromečku pusinku? Má ji jako malinu. Vánoce byly krásné i ty další u tety Isky i u dědy a potom ještě my všichni dohromady, dárečků spousty a hodně radosti a stejně kdykoli se znovu s dětmi potkám zase znovu a znovu mi dárečky předvádějí a povídají o nich...všechny maminky byly pozorné a dobře si přečetly dopisy takže přání byla splněna a my teď bez peněz polívkujeme a třeme povánoční bídu :-D  :-?  O_O Jo a mě ježíšek přinesl ohromnou velikou černou páskou omotanou věc, balil jeden z tatínků a vyklubal se z toho nový monitor pro Harryho, ten je rád...Harry je můj pičítač :-D a já taky :-)

6 Tepi Tepi | 23. ledna 2016 v 12:47 | Reagovat

My taky milujeme všechny přípravy před Vánocemi až teda na to pečení.Mě se letos vůbec nechtělo cokoli péct a opět se potom potvrdila moje nechuť k cukroví.Všem to chutná nejraději by to slupli ještě před Vánocema, ale já jak to peču, šoulím tak mě to pak vůbec nechutná no nemám na to vůbec chuť jsem asi divná, ale jednu výhodu to má, protože o svátcích vůbec nepřiberu a to už takto mám druhým rokem.Jinak Vánoce ano děláme je hlavně pro ty děti když je člověk sám vyprdne se na spoustu věcí já to chápu proč a na co mít stromek doma, když můžete přijet k nám nebo k Wai my tu máme prostě všechno. Tak pěkný konec ledna už už aby tu bylo přenádherné jaro no až teda po horách na které se ještě moc a moc těšíme jak zase pojedeme všichni za s sebou obloučky dolů z kopce pěkně spolu :-) Pápá všem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama