... epochy a staletí jsou ony mžiky na jevišti, kdy vlastní ucho se diví, co vlastní huba povídá... J.Werich

Nanečisto..

8. února 2016 v 13:38 | Waity |  Vzdělání má hořké kořeny, ale sladké ovoce.
A už je to tu. Nanečisto jsme si byli s Kulíškovatým Matym vyzkoušet zápis do školy. Už předtím jsme věděli, že ho chceme nechat ještě rok ve školce. Nic mu neuteče a za rok bude zase trochu šikovnější, vyspělejší a hlavně větší. Copaťoučká Andulička je šťastná, že ho ještě celý rok bude mít ve školce sama pro sebe.
Je mi líto, že moc nevím, jak zápis probíhal. Paní učitelka si ho vzala do zavřené třídy. Tak vím jen to, co mi sám prozradil, na co si vzpomněl.

Mezitím si Copaťoučká Andulička na chodbě vydyndala šťávičku z automatu přímo od jiné paní učitelky. Džusík nešel koupit, tak paní učiteka přispěchala s pitíčkem, automat tu mají na kartu. Všichni tam byli moc milí a Kulíškovatý Maty si odnesl pár dárečků. Sovičky na tužku a aktovku se jménem asi vyráběly samy školní děti. A k tomu malou pohádku a pamětní list..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sarah Sarah | 11. února 2016 v 18:39 | Reagovat

No prosimvás před pár minutama se nám ty mláďátka vykulila, kojila a bezzubě na nás křičela a nejčko je to samý zápis, žákovská knížka, trojhranné pastelky a péra, nové paňčitelky, troje boty kupovat naráz, culíky s mašlemi, dárečkování se spolužáky a dokonce nové lásky, kdo tohle má vydržet, myslela jsem, že budeme až do smrtismrťoucí chodit s bábovkama na písek a projíždět se na odrážedle a zatím všichni skřítkové vyfasovali helmy jak na formuli, baťohy jak do Alp, boty na trek startrek, kolobrndy a normálně mě předjedou... O_O hmmm Hele Tya nikam do žádné školy ještě, stačí že nám v budíkově přibude školák, jo, pěkně popořadě ať máme čas a sílu na každého prvňáčka zvlášť :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama